Ostatní

68. světový šampionát C.O.M.

Soutěže zebřiček se na 68. světovém šampionátu C.O.M. v Portugalsku zúčastnili členové KCHZČR  Martin Papač a Petr Hráček .

Martin Papač získal stříbrnou medaili za kolekci světlehřbetých šedých samců.

Gratulujeme!

Katalog ke stažení

Foto z výstavy

82.Ornitologické mistrovství Polska

82..Ornitologického mistrovství Polska se zúčastnilo i několik členů KCHZČR.

Gratulujeme k dosaženým úspěchům.

Katalog - přehled vítězů

Exotika 2019, Otevřené Mistrovství ČR

Ve skupině zebřička bylo vystaveno 131 zebřiček. Vítězem této skupiny se stal člen KCHZ ČR, mladý chovatel Tomáš Strachota za 1,0 šedý.

Gratulujeme k úspěchu!

Katalog výstavy

Foto z výstavy

15. Derby drobných exotů 2019 Nymburk

15. otevřené česko – německé Derby drobných exotů pořádané ve spolupráci KPEP a AG Klub se uskutečnilo v sobotu 8. června 2019 v Nymburku, v Moštárně.

67. Mistrovství světa C.O.M. – Zwolle 2019

Vážení přátelé, začátkem roku proběhlo v Holandském Zwolle 67. Mistrovství světa C.O.M. Je to pro nás zebřičkáře historický ročník, neboť poprvé v dějinách ČR tam prezentoval svůj chov zebřiček a neofém člen našeho klubu Martin Papač. Snažíme se zjistit, zda se na mistrovství světa, které se konalo v roce 1980 v Olomouci nezúčastnil se zebřičkami někdo od nás. Pokud zjistíme dopíši.

Klub chovatelů zebřiček České republiky