×

Chyba

[SIGPLUS_EXCEPTION_TIMEOUT] An execution time-out has been encountered while images were being generated. The maximum script execution time is server-specific. Exceeding the maximum execution time is typically the result of many images or a few excessively large images in a gallery. You may re-load the page to let sigplus continue the process. If you periodically get this error message, try reducing the number or size of images in the gallery. If you pass this stage, however, you can be sure your visitors will never encounter this error message, which is associated with an operation that is a one-time cost when a gallery is shown for the first time.

67. Mistrovství světa C.O.M. – Zwolle 2019

Vážení přátelé, začátkem roku proběhlo v Holandském Zwolle 67. Mistrovství světa C.O.M. Je to pro nás zebřičkáře historický ročník, neboť poprvé v dějinách ČR tam prezentoval svůj chov zebřiček a neofém člen našeho klubu Martin Papač. Snažíme se zjistit, zda se na mistrovství světa, které se konalo v roce 1980 v Olomouci nezúčastnil se zebřičkami někdo od nás. Pokud zjistíme dopíši.

Nicméně jsme v té době byli ČSSR a KCHZ neexistoval. Takže Martin Papač je skutečně prvním Čechem na mistrovství světa se zebřičkami. A protože se jedná o akci, které se asi jen tak nezúčastníme, požádal jsem ho o krátký článek o této události. Její průběh od předání ptáků, po problémy s uznáním kroužků…..až po konečný ceremoniál a vrácení svých svěřenců domů. Jakmile od Martina dostanu jeho příspěvek, vložím. Máme i proto obrovské množství fotografií, které tam Martin udělal. 

Tento ročník je také rokem s největší účastí Českých chovatelů na mistrovství světa. Celkem svůj chov prezentovalo 9 našich chovatelů, kteří dovezli celkem 37 medailí. Z tohoto počtu 30 medailí náleží p. Ladislavu Grodovi, který si dosud ze šampionátů C.O.M. dovezl celkem 360 medailí. Obrovský respekt za jeho chovatelské úspěchy a zkušenosti. Nicméně všem zúčastněným patří naše poděkování za reprezentaci našeho chovatelství ve světě. Děkujeme. Martinovi výsledky na jeho prvním mistrovství světa jsou fantastické. Zebřičky mu medaili zatím nepřinesly, ale s bodovým rozsahem 88 – 91 bodů skvělý výsledek. Martin ovšem chová i neofémy modrohlavé a tam kvalitu svého chovu zúročil a Martin Papač se stal dvojnásobným mistrem světa plus jedna bronzová medaile. Je to obrovský úspěch, ke kterému mu gratulujeme. Hodně štěstí v dalším ročníku.

Za KCHZ Buldra Otakar

Katalog výstavy

Foto z výstavy

 

} {gallery layout=fixed rows=6 cols=3}vystavy/ostatni/zwolle-2019{/gallery}

Video z výstavy

Výstavní plocha

Posuzování ptáků

Skládání klecí

Vystavené zebřičky