12. Klubová výstava

9. - 10. 11. 2013 Dašice

Vážení návštěvníci!

Díky vstřícnému postoji zastupitelů města Dašice a dalších sponzorů máme opět po roce tu čest Vás již po dvanácté přivítat na Klubové výstavě zebřiček spojené s otevřeným mistrovstvím ČR.
Během uplynulého roku se našim členům podařilo rozšířit výstavní fundus o dalších devadesát bodovacích klecí včetně napaječek a tím přispět k většímu komfortu který můžeme vystavovatelům a jejich chovancům nabídnout.
Je škoda, že přes veškerou naši snahu se nám nedaří rozšířit členskou základnu hlavně o mladé chovatele, kteří by na naši práci v budoucnu navazovali. Naše členská základna se skládá především z chovatelů starších ročníků a když přidáme fakt, že členové žijí roztroušeni doslova po celém území republiky je jakákoliv klubová činnost velmi složitá. O to víc je potřeba poděkovat těm, kteří tyto nepříznivé podmínky úspěšně překonávají a dokážou připravit výstavu této velikosti a kvality.
Srdečně zveme do našich řad všechny chovatele zebřiček, kteří jsou ochotni zapojit se do klubové činnosti. Přihlášky do klubu, stanovy, ale i další zprávy a výsledky naší práce najdete na www.zebřičky-klub.cz, kde jsou mimo jiné i kontakty na funkcionáře a členy klubu. Přihlášku můžete získat i zde, na výstavě.
Věříme, že se Vám bude výstava líbit a že k nám za rok opět zavítáte.

Výstavní výbor